Image

Tworzymy rozwiązania
Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Hydrauliczne narzędzia do napinania śrub i klucze dynamometryczne

Narzędzia do śrubowania

Narzędzia do śrubowania

ITH Bolting Technology opracowuje, produkuje i dystrybuuje hydrauliczne, elektryczne pneumatyczne narzędzia do śrub do dokręcania i poluzowywania przemysłowych połączeń śrubowych od M16 (5/8 ") i wyżej. Wysokociśnieniowe pompy hydrauliczne, akcesoria hydrauliczne oraz systemy testowania i sterowania uzupełniają nasz zakres wiodący dostawca całego systemu technologii  śrubowania na   całym świecie.

Śruby, nakrętki i podkładki

Śruby, nakrętki i podkładki

Jako wiodący na świecie dostawca całego systemu w technologii śrub, ITH oferuje szeroką gamę elementów złącznych . Zakres dostawy elementów złącznych obejmuje śruby, nakrętki i podkładki w różnych wersjach i konfiguracjach. Biorąc pod uwagę cały obraz i dzięki doświadczonemu know-how, ITH Bolting Technology projektuje technicznie wydajne połączenia śrubowe.

Hydrauliczne, bez tarcia i bez skręcania napinanie śrub: Metoda rozciągania ITH wyjaśniona w 49 sekund

ITH Akumulatorowy klucz dynamometryczny „ADS Digital” do 6000 Nm: Jak korzystać z inteligentnego sterowania ITH i ustawić moment obrotowy i kąt momentu obrotowego

WITAMY W ITH BOLTING TECHNOLOGY!

ITH jest wiodącym na świecie dostawcą systemów w technologii śrub

ITH Bolting Technology jest producentem, producentem i dystrybutorem hydraulicznych narzędzi do napinania śrub i kluczy dynamometrycznych do dokręcania i poluzowywania połączeń śrubowych od M 16 (3/8 '') i więcej. Portfolio narzędzi do śrub zawiera:

  • Hydrauliczne    siłowniki napinające śruby (hydrauliczne napinacze śrub)
  • ydraulic momentu Klucze 
  • Elektryczne , akumulatorowe i pneumatyczne klucze dynamometryczne (seria ITH Zakrętarki) 
  • Elektryczne, akumulatorowe i pneumatyczne pompy wysokociśnieniowe
  • I więcej rozwiązań śrubowych

Portfolio narzędzi do śrub obejmuje również powiązane urządzenia hydrauliczne, cyfrowe testy i systemy dokumentacji oraz liczne specyficzne dla klientów rozwiązania śrubowe. 

Jako dostawca całego systemu ITH oferuje również wiodące możliwości w zakresie inżynierii , standardowych i specjalnych elementów złącznych   oraz szerokiej gamy usług w zakresie narzędzi do śrubowania    . 

Przejrzyj naszą stronę internetową, aby uzyskać ogólny pomysł, a jeśli potrzebujesz porady dotyczącej połączenia śrubowego, skontaktuj się z nami w celu bezpłatnej konsultacji technicznej . Konsultacje mogą być wspierane przez kontrolę na miejscu.

Oferując wszystkie wiodące techniki dokręcania, takie jak

  • Napinanie hydrauliczne, skrętne i bez tarcia
  • Metoda dokręcania
  • Metoda kąta momentu obrotowego

jesteśmy w stanie doradzić Ci kompetentnie i obiektywnie. Znajdziemy najlepsze rozwiązanie techniczne, które prowadzi do korzyści ekonomicznych.