Image

Tworzymy rozwiązania
Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Hydrauliczne narzędzia do napinania śrub i klucze dynamometryczne

Narzędzia do śrubowania

Narzędzia do śrubowania

ITH Bolting Technology opracowuje, produkuje i dystrybuuje hydrauliczne, elektryczne pneumatyczne narzędzia do śrub do dokręcania i poluzowywania przemysłowych połączeń śrubowych od M16 (5/8 ") i wyżej. Wysokociśnieniowe pompy hydrauliczne, akcesoria hydrauliczne oraz systemy testowania i sterowania uzupełniają nasz zakres wiodący dostawca całego systemu technologii  śrubowania na   całym świecie.

Śruby, nakrętki i podkładki

Śruby, nakrętki i podkładki

Jako wiodący na świecie dostawca całego systemu w technologii śrub, ITH oferuje szeroką gamę elementów złącznych . Zakres dostawy elementów złącznych obejmuje śruby, nakrętki i podkładki w różnych wersjach i konfiguracjach. Biorąc pod uwagę cały obraz i dzięki doświadczonemu know-how, ITH Bolting Technology projektuje technicznie wydajne połączenia śrubowe.

Rozwiązania branżowe

Rozwiązania branżowe

Przez ponad 40 lat z powodzeniem wprowadzono wiedzę i doświadczenie ponad 40 lat w technologii śrubowania. Wiele aplikacji jest reprezentowanych w następujących sekcjach branżowych.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatne i kompetentne konsultacje techniczne - pomożemy Ci znaleźć najlepsze techniczne i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie dla połączenia śrubowego.